Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tudsz olyan településről?

Tudsz olyan településről?

Figyelt kérdés

Tudsz olyan településről, ami már lakatlan, vagy már csak kevesen lakják, de csodálatosan szép, tiszta helyen van?

Elsősorban a Dunántúlon érdekelne a Balatontól felfelé.

Önfenntartók lennénk és jó lenne nagyon potom áron házhoz jutni.



2014. febr. 7. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zalaköveskut. Szép helyen van, kevesebb mint 30 fő a lakosság. Ha termelsz magadnak a felesleg is viszonylag könnyen eladható a környéken.
2014. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A közbiztonság, mint kritérium kimaradt. Azzal hogyan áll a település?

2014. febr. 7. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
több mint 90%-ban nyugdíjasok lakják (magyarok). Konkrétan a település közbiztonságát nem ismerem, de a környékbeli falvaké teljesen átlagosnak mondható. Pl. egy több mint 500 fős környékbeli faluban egy kezemen meg tudom számolni hány betörés volt az elmúlt 2 évben. Nyilván ez nem vigasztalja azt akihez betörtek, de úgy gondolom, hogy ez sokkal jobb, mint pl. egy borsodi vagy nógrádi település átlaga.
2014. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oh, te jó ég...!

Most hirtelen 2 házat láttam ott eladót, de az egyik 5, a másik 7 milla. Én egy nagyon jól frekventált helyen lakom, de itt nem mennek el ennyiért a hasonló házak. Nem tudom, hogy mit gondolnak...

2014. febr. 8. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Hévíz közelsége miatt sokan gondolják, hogy majd drágán adhatják el házaikat. Ezek többnyire évek óta hirdetett ingatlanok. Esetleg érdemes lenne alkudni is pl. egy 5 milliós ház lehet hogy 4-ért is megvehető lenne.
2014. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na igen, biztos az osztrákokra, németekre számítanak :)

Becslések szerint közel 400 olyan település van, ami már lakatlan,vagy csak páran lakják.

Tehát vannak olyan helyek, ahol hagyják szétrohadni a házakat. Valami hasonló helyet keresek :) Igazán adhatnának ingyen, mint a norvégoknál :)

Ha a munkalehetőség hiánya miatt hagyják el, az oké, de ha a közbiztonság hiánya, árvíz,ipari szennyezettség stb. végett, akkor nekem sem kell.

2014. febr. 8. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!