Mi a kulombseg?

Figyelt kérdés
Ha magamnak intezem a haz/lakas vasarlast vagy ugynoksegen keresztul.dragabb?idoigenyesebb?extra koltsegek?

2014. febr. 23. 17:40
 1/3 anonim válasza:
A külöNbség az, hogy ha magadnak intézed, nem kell az irodát is kifizetned. Én még sose kerestem velük, nem is volt rá szükség, mert sok hirdetés van neten -magánemberektől is. Azt meg úgyse árulja el senki, ha kb. az összes szomszédod notórius munkakerülő és egy perc nyugtod nem lesz tőlük..:S
2014. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ügynökséget az eladó fizeti ki, mert ő fogadta fel. Ebből a szempontból a vásárlót nem terheli semmi.

Én annakidején minden szálat futtattam és a netet is aktívan bújtam...

2014. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk egy ügynökség is keres (nem kell érte fizetni, mert az elsdó fizet nekik) és magunk is nézelődünk. Az ügynökségben azt szeretem, hogy tudják milyen nehézségeink vannak és ezt nem kell elmagyaráznom minden alkalommal.
2014. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!