Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van itt olyan aki szülőisegits...

!!!!//// kérdése:

Van itt olyan aki szülőisegitség nélkül vett lakást? Hitelnélkül 30 év alatt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 18:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Igen, 27 voltam. kis lakas, 30nm. de az enyem, felujitottam, bebutoroztam. Igaz, kulfoldon dolgozok, de ez is valami :)
2014. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kevés válasz fog szerintem érkezni....ritka az aki 30 év alatt befut és saját erőből vesz házat mostanság.
2014. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
48%
igen, van. és körülöttem már többeknek is segítettem, hogyan csinálja. ha gondolod írj priv-be
2014. márc. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez amolyan úgy hangzik,mint az MLM.....
2014. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
biztosan azzal is lehet, azt nem tudom
2014. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
azzal nem lehet,az csak szöveg és kamu :) Bár aki sokat hazudik az könnyen jól kereshet.
2014. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

még bölcs vezéreink sem.

külföldön simán, ott kevésbé erős a nyomor-lobbi.

2014. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
azért ez nem nyomor,de nem is vagyunk rendesen megfizetve.
2014. márc. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Majd mindenki megoldja magának. That's all.

Én csak az eredeti kérdésre válaszoltam, hogy igen van akinek sikerült önerőből lakást vennie ma M.o-n.

Ennyi.

2014. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én a 25. születésnapom alkalmából egy lakással leptem meg magam. Nem nagy, 26 m2. 6 évig sztriptíztáncosnőként dolgoztam, 3-4 évi munka után már megvolt rá a pénzem. Most 29 éves vagyok, és nagyon vegyesek ezzel kapcsolatban az érzelmeim. Egyrészt hihetetlenül büszke vagyok magamra, hogy ezt elértem (ellentétben a kolléganőimmel, akik mind elpazarolták a nagy keresetüket), másrészt most mégis hátrányos helyzetűnek érzem magam, mert már egy jó ideje keresek "normális" munkát, de mindenhová kell a munkatapasztalat, és sehol se mondhatom azt, hogy igen, dolgoztam 6 éven keresztül egy helyen, tehát megbízható munkaerő vagyok. Mert ugye rögtön az a következő kérdés, hogy hol. Egy volt sztriptíztáncosnőt senki nem vesz komolyan, és persze nem ok nélkül. Sajnos, a legtöbb kolléganőm valóban megbízhatatlan, szeszélyes, lelkileg megnyomorodott személyiség volt. Szóval csak azt akarom mondani, hogy mindennek ára van. Mindig lehet fiatalon is sok pénzt keresni, a kérdés mindig az, hogy mi éri meg és mennyiért. Én nem mondhatom azt, hogy megbántam a múltamat, mert másképp most nem lenne tető a fejem felett. Nekem szerencsém volt. A 6 év alatt senki nem erőszakolt meg, nem váltam alkoholistává, drogfüggővé, hanem vettem egy lakást. Sajnos sokuknak nincs ilyen szerencséjük, aki meg szerencsés, nem elég bölcs, előrelátó. Szóval, hajrá fiatalok, csak bölcsen, okosan!
2014. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!