Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kik azok akik kaptak illetekre...

Kik azok akik kaptak illetekre reszletfizetest?

Figyelt kérdés
Szoval,vettunk egy hazat,panlebol mentunk csaladiba,semmi extra,alap hazat vettunk...a lenyeg,hogy teljesen lenullaztuk magunkat,es most egyszerre nem tudunk a 3 gyerek mellett befizetni az illeteket,csak a ferjem dolgozik,en az ikrekkel gyesen vagyok. Megirtam a kerelmet,hogy ez veszelyezteti a megelhetest,de most kaptam egy levelet toluk,hogy autot,meg mindent valljak be.....masnak is kuldtek ilyen levelet? Mire szamithatok?koszi.
2014. márc. 24. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen mindent be kell vallani. Mi kaptunk korábban részletfizetési lehetőséget. Egy autó volt csak a férjem nevén és ketten voltunk.
2014. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem küldtek ilyet, én írtam egy kérelmet, amiben leírtuk az indokokat, hogy miért nem tudjuk egy összegben befizetni. Azt is leírtuk, hogy milyen részletekben tudnánk. Ők nem kötözködtek, hanem megadták a részletfizetési lehetőséget, azóta már ki is fizettük. (igaz, ez 5 éve volt, akkor még így megadták, lehet, talán azóta már változott nem tudom).

Olyan papírt küldtek, amiben le kell írnotok mindent, hogy mivel rendelkeztek, mire költötök?

2014. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,olyat. Reszletesen beszamolni....Felhaborito,mas lopja a milliardokat,en meg nagy nehezen hazat veszek,es 3 gyerek mellett ilyen helyzetbe akarnak hozni :/
2014. márc. 28. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!