Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pestnek van olyan biztonságos...

Pestnek van olyan biztonságos része, ahonnan autóval/BKV-val 15-30 perc alatt elérhető Kelenföld? Illetve lehet 30 millió alatt családi házakat találni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék kirabolva lenni (tudom, riasztórendszer rendőrségre bekötve, kutyák, kamerák), sem autómat feltörve látni, de azt sem kívánom, hogy 35, vagy 70 millió forintot kelljen egy ingatlanra elkölteni.


Sem azt, hogy a dugóban ücsörögve pl. reggel 7:30-kor egy óráig utazzak ki a Kelenföldi pályaudvarig.


Van még ilyen környékek a pesti oldalon?



2014. márc. 30. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:

mindenképpen Pesten szeretnél lakni?

Budán is vannak elérhető áron házak/lakások, nézz szét, szerintem találsz olyat amiben el tudod képzelni az életed.

Pont a Kelenföldi pu. környékén van egy nagyon nyugis, családi házas övezet, kb csak célforgalommal, tiszta utcákkal.

[link]

2014. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Buda - Csillebérc, közel is van, hamar le lehet érni.

Laktam arra, igazi álom :)

pesti részen sztem nem nagyon van olyan mint keresel

Sok sikert!

2014. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csillebérc?! Igaz álom?! Valóban gyönyörű környéknek tűnik, valóban közel is van, de EGY családi ház SINCS 30 millió forint alatt! Mindegyik horror! Nézd csak meg:


[link]


Ilyen 40 nm-es kulipintyókat kapsz csupán 30 alatt. Értsétek meg, sajnos nem vagyok kőgazdag. :(

2014. márc. 31. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, az V. kerületből 15-30 perc alatt odaérsz, csak az társasházas övezet, és jó drága.

Családi házas övezet Pesten nincs, ahonnan BKV-val ennyi idő alatt Kelenföldre érnél.

2014. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pl. a XV.-ből nem jutok ki kb. 30 perc alatt autóval (ezt is írtam) a reggeli csúcsban a XI.-be? Az azért durva lenne, akkor ezek szerint Szentendréről hamarabb beér az ember kocsival oda? Az meg hogy? :D
2014. ápr. 4. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
A reggeli csúcsban nem biztos, hogy beérsz, néha a Bosnyák-Hungária közötti 3 megállós szakasz tart 10 percig, akkora a forgalom...
2014. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kocsi helyett Metro?
2018. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!