Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerencs vagy Sárospatak?

Szerencs vagy Sárospatak?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb lehetőség? Munkalehetőségek? Orvosi ellátás, rendőri intézkedés? Általános iskolák, gimnáziumok és felsobb oktatás, ill. ezek minősége? Ingatlanok ár/érték aránya? Közbiztonság, ill. cigányok száma és viselkedése ( pl.: kevés és normális vagy pl.: kevés és tolvaj )?

2014. ápr. 6. 00:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Milyen ott az élet, megéri odaköltözni?
2014. ápr. 6. 00:14
 2/4 dirtboy ***** válasza:

a legfőbb szempont szerintem a munkalehetőség,én emiatt nem mennék ki a határhoz amitől minden távol van /kivéve Sátoraljaújhelyt/

szerencsről minden kicsit nagyobbacska város közelebb van pl miskolc,nyíregyháza,tokaj,szikszó,encs stb tehát a munka lehetőség is több.

2014. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
itt nőttem fel. Gyerekként nagyon jó volt de egy felnőtt embernek kivéve ha nem muszáj nagyon nem ajánlanám ezt a vidéket. Munkalehetőség nem egyenlő a nullával de valami olyasmi. a boltok bezárnak és senki nem nyit újat.nem éri meg. orvosi ellátás szerintem a magyar színvonalat hozza, semmi extra átlagosnak mondható.rendőri intézkedés tapasztalatom szerint megfelelő. általános iskola 3 van. abból már kettő egyházi. én az Árvay-ba jártam de a neve és a vezetés is megváltozott ezért érdemi infót nem tudok már adni. A kisrefit ajánlom. itt van az Eszterházy Károly Főiskola egyik kara. na ez egyre gyérebb. kb 50 diák tanul itt levelezősökkel együtt. nem ajánlom mert egy nulla semmi. gimi van kettő. a református gimnázium (refi) és az (ÁVG) ahová én is jártam és imádtam. de gyenge alapot adtak ezt csak akkor vettem észre mikor elkerültem innen. Hiresnek is csak a patakiak mondják mert nem az. ingatlanok ár/érték arányát meghatározza hogy az emberek nem vesznek itt házat lakást van aki több éve árulja sikertelenül és már semmit nem ér a háza.cigányok vannak rengetegen.egyre többen. és felháborítóak.azt hiszik övék a város.én a gyerekemet nem tudnám nyugodtan elengedni a városban mert szinte biztos hogy belekötnek. lopnak csalnak bandákban keresik a bajt. Szóval ne gyere ide. De Szerencset is ismerem és egy kutya. kicsit nagyobb közelebb vannak a nagyobb városok vonatközlekedéssel 10x egyszerűbben el tudsz jutni bárhová.
2014. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Sárospatak
2016. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!