Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A debreceni Füredi lakóparkban...

A debreceni Füredi lakóparkban lévő lakások hitelezhetőek? Mi a véleményetek a lakóparkról? Minden érdekelne, ami ezzel kapcsolatos.

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Vigyázz azokkal a lakásokkal!

Először nézd meg, hogy egyáltalán van-e lakhatási engedélye?

Nem véletlenül kérdezem...

2014. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 F.B.I. válasza:
Szia! Nem tudom, hogy hitelezhetőek-e de szerintem mindenre van megoldás. Én annyit tudok, hogy vannak nagyon jó lakások és vannak kevésbé, ez attól függ kié az ingatlan. A Gulyás tüzép tulajdonosának van benne jó pár lakása, na azokkal biztosan nincs gond, én azokból válogatnék, igaz főleg 45-50m2 -es lakások ezek. Ha nagyobbat gondolsz venni akkor a belső udvari lakótömbben vennék mert az tényleg csendes, nyugodt és nagyon szép állapotban lévőket árulnak. Szerintem nagyon jó környék, kiadás szempontjából és ott lakás szempontjából is jó hosszútávon. Ami jó tanács ha a belső udvarban veszel lakást akkor a 2. emelettől felfele vegyél, mert a többi lakóépület ezalatt a magasság alatt beárnyékolhat. Biztosan vannak akik megbánták, hogy ott vettek vagy rossz minőségűt vettek, ott ugyanis annyi lakás van annyi befektető tulajdonossal, hogy sajnos ki lehet fogni. Az előzőnek igaza van legyenek elintézve a papírok és legyen állandó lakhatási engedélye a lakásnak ne csak ideiglenes, mert az évekbe, évtizedekbe is kerülhet, hogy azt elintézd.Mindenképpen saját ügyvéddel köttess vételi szerződést aki a te érdekeid szerint intézi az adásvételt ne valami kijelölt ügyvéddel. Remélem segítettem.
2014. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. máj. 23. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!