Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A 16. kerület centenáriumi...

A 16. kerület centenáriumi lakótelepen szeretnénk lakást venni! Milyen a környék, a lakások?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki ott lakik ,leírná a véleményét?
2014. máj. 22. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
16 kerben élek, igaz nem a lakótelepen, de sokat jártam ki oda. A környék csendes, nyugis, de nekem kieső helyen van. Van közlekedés, jó a buszjárat is, de mégis kiesik a reptérhez képest.
2014. máj. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Évekkel ezelőtt tettem fel ugyanezt a kérdést. :D És oda költöztünk végül, amit nem bántunk meg! Nagyon jó, nyugis környék, sok részét már felújították, a legtöbb lakás egyedi fűtésű, mondjuk a miénk pont nem, hanem házközponti, de ez sem probléma. A közlekedés jó, kocsival járok, kb. 15 perc az Örs, busszal a 244-es szuper jó, a 44-es jó, annak egyetlen hátránya, hogy a Veres Péter úton jön be az Örsig, az kissé forgalmasabb, bár nagyrészt van buszsávja. De busszal is gyakorlatilag 20-25 perc az Örs. Ovi, iskola (bár a Centi iskolát sok helyen szidják), bevásárlási lehetőségek (Spar, CBA közelben) vannak. Gyerekeseknek ideális, sok játszótér, sok zöld. Körben családi házak. Én nagyon tudom ajánlani a helyet. Férjem Zuglóban született és ott is élt kb. 30 évig, de Ő is azt mondta, semmi pénzért nem költözne el ebből a kerületből, nem menne vissza Zuglóba, pedig ez nagy szó, mert általában az ember azt a részt, ahol született, valahogy más mércével méri. Ha még kérdésed van, írj nyugodtan, szívesen válaszolok.
2014. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes környék.
2014. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!