Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hova és mennyiért tudom...

Hova és mennyiért tudom elszállítani a ház körüli szemetet?

Figyelt kérdés

Ez speciális helyzet...egy hétvégi telekrol van szó a szüleim vásároltak...és költözkodesrol meg innen onnan begyűjtottek egy csomo felesleges szemét dolgokat(butorokat,fanayagot,ruhák,hordokmeg minden szar...és van belőluk bőven..lehet azt mondani hogy ilyen gyűjtőgetok..semmit nem akartak kidobni.

Na és mostmár idősek viszont nekem ezt a telket művelni meg gondozni se időm se energiam...ezért majd elszeretnem adni...viszont ilyen állapotba gondolom jóval áron alul sikerülne.

Ezért kérdeznem azt hogy ezeket a lomokat hova tudnam vinni vagy mi a legköltség hatékonyabb megoldás az elszállítására?



2014. jún. 5. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ha van hulladékudvar a környékeden akkor oda elvihetsz bármit ingyen ha nincs akkor meg rendelsz egy konténert ez nem tudom mennyibe kerül vagy a vasat külön válogatod és leadod így kereshetsz is rajta valamennyit
2014. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a bútorokat, faanyagot kupacba rakod és ráírod, hogy elvihető, akkor egy napon belül lesz aki elviszi tüzelőnek, bár erre ősszel nagyobb az esély.

A vasat ha nem akarod leadni, meg cipelni, akkor tedd ki a kapu elé, azt is el fogják vinni órák alatt.

A maradéknak meg rendelj egy konténert.

2014. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt írd rá hogy eladó és akkor tuti elviszik :D
2014. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a vassaktól már kiírás nélkül és kirakás nélkül is megszabadítottak kb :D...a többi ötletet köszönöm ki lesznek próbálva :)
2014. jún. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!