Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyibe kerül kb. az ügyvédi...

MeaBea kérdése:

Mennyibe kerül kb. az ügyvédi költség ingatlanrész átírásnál?

Figyelt kérdés
Nem a teljes ingatlan, csak egy részének tulajdonjogát vennénk meg - mindössze 700 ezer forint az értéke. Milyen összeg a reális? Ügyvédet keresünk, csak hogy tudjam mire számítsunk.

2014. jún. 19. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én két ügyvédet ismerek aki ilyennel foglalkozik nálunk az egyik 1 a másik 2 %-ot kér. Én az 1%-osat választottam és nagyon profin elintézett mindent. Bár kétlem neked 7000 ért megcsinálnák. Ilyen kis összegnél gondolom más tarifa van.
2014. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igen ilyen 1-2%-ot hallottam én is de gondolom lehet valami minimum tarifa amitől egyáltalán elvállalja - az meg biztos jóval több mint 7 ezer.
2014. jún. 19. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!