Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vegyünk Várpalotán belül...

Hol vegyünk Várpalotán belül lakást?

Figyelt kérdés

Az lenne még a kérdésem, hogy melyik az a városrész ami kerülendő? Milyen ott élni? Hova érdemes költözni? Tudom, hogy nincs sok szórakozási lehetőség, de az annyira nem is érdekes.

Nyugodt, biztonságos helyet keresünk ahol akár még a cicát is ki lehet engedni éjjel. :)

Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. júl. 2. 15:38
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát szerintem a legjobb környék palotán az a Loncsosi lakótelep, aztán a Rákóczi telep és még a Kálvária. Ezek mind családi házas övezetek és biztonságosabbak mint pl. a Tési domb vagy a Vasút környéke. A belváros nemtudom milyen biztonságos, de az ugye nem családi házas rész. Remélem tudtam segíteni. Palotán élek, de annyira nem szeretem, nem is értem hogy képes valaki önszántából ideköltözni :/
2014. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 meggybefőtt válasza:
Én is itt èlek. Szeretem. Csendes,kisvàros. Igazàból nem egy veszélyes hely a többi nagyvàrosokhoz kèpest. Itt alkotók màr?
2014. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 meggybefőtt válasza:
Azt akartam kèrdezni,hogy itt laktok màr?
2014. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!