Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Téglalakás vagy kertes ház?

Téglalakás vagy kertes ház?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Nekem tégla kertes ház.
2014. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lakásnál sokkal jobban ki vagy szolgáltatva annak, hogy milyen szomszédaid vannak, kertes háznak cserébe lényegesen magasabb a fűtési költsége. Bár nálam a lakás eleve csak akkor jöhetne szóba, ha legalább egy félszoba méretű terasza van, ahová ki lehet ülni.
2014. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ó ez nem igaz, hogy magasabb a fűtési számla. Illetve azon múlik, hogy mivel fűtesz. Nekünk 160 négyzetméteres a házunk és az egész téli szezonban 22 ezer forint volt a fűtés, úgy hogy mellette 22 fok körül volt bent. Ja és nem loptunk fát, hanem biomasszát használunk padlófűtéshez.
2014. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kertes ház. Csak egy érv mellette: a mostani hőségben kitehetsz egy kerti medencét, és hűsölés megoldva. Tégla (panel, vályog, akármi) társasházi lakásban rosszabb esetben a ház elé se tudsz nyugodtan kiülni.
2014. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezô melyik megyében szeretne otthont találni mert ha pl pes megyében jobb a ház mig budapesten jobb a lakás bár függ hogy melyik kerületben.. :) de jobb a családi ház kertel :D
2014. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Keleti országrész, és én is a kertes házra szavazok :)

Jelenleg téglalakásban lakunk (4 emeletesek) és itt a játszótéren bárkinek meséltem, hogy eladtuk a lakásunkat és kertes házat keresünk, mindenki hüledezve hallgatta, és hogy ők soha nem költöznének kertesbe. :O

2014. júl. 9. 07:32
 7/9 anonim válasza:
Az is szempont lehet h ki hol nőtt fel ! Aki kertes házba az mindig olyanra fog vágyni . A kertes ház több szabadságot ad. Mivel csak a tiéd nem szól bele senki h mikor mit csinálsz ,főleg ha a szomszéd ház nincs olyan közel . Szóval én a kertes házra esküszöm !
2014. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval! Mindenki azt preferálja, amiben felnőtt!

"Jelenleg téglalakásban lakunk (4 emeletesek) és itt a játszótéren bárkinek meséltem, hogy eladtuk a lakásunkat és kertes házat keresünk, mindenki hüledezve hallgatta, és hogy ők soha nem költöznének kertesbe. :O"

Így van! Egy igazi törzsgyökeres lakótelepi egyén (mint amilyen én is vagyok), az egyértelműen a lakást fogja ajánlani! Én is tégla telepen lakom és nem panelban! Egy tégla lakótelep teljesen ideális szerintem! Ha normális a környék és jóban vagy a szomszédokkal, akkor minden frankó! Én sem hagynám el a telepet egy kertes ház végett, de valaki nem ért velem egyett!

2014. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsót megcáfolnám: nem igaz, hogy azt preferálják a népek, amiben felnőttek. Én panelban nőttem fel, még mindig itt sülök, de már nagyon elvágyok egy kertes házba. És szerintem sokan vannak így.
2014. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!