Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyek a jó környékei a 8....

Melyek a jó környékei a 8. kerületnek?

Figyelt kérdés
Friss tapasztalatokat kérek!

2014. júl. 12. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Corvin negyed és a rehabilliált rész nem rossz, de én oda se költöznék, ez olyan mintha a s..r körül eltakarítana valaki és oda ülnél mellé,legalábbis nekem.
2014. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az úgynevezett palotanegyed, a Nemzeti Múzeum mellett és mögött.
2014. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
nincs jó része
2014. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Körúton belüli rész, esetleg a körúton kívül 1-2 rehabilitált környék illetve a Corvin sétány.
2014. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alapjában háztól házig más, bennszülöttnek kell lenni, hogy tudd, mi a dörgés.

Palotanegyed általában jó, körút vonzáskörzete a liftes házakban jó. (A Népszínház utca kivételével, ami kifejezetten multikulti, aki szereti az ilyet, annak jó!)

Tisztviselőtelep is jó, de közlekedésileg az már problémásabb.

Stadionoknál van még egy kertesházas rész, az is jó, de az se a belváros már.:)

2014. júl. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A maffiacsaládok a Diószeghi-ben laknak és a Nap utcában, kell tudni, melyik házban. De eleve nincs bennük lift, tehát polgárember általában nem költözik oda.

A Lujza utcát nyáron végigvizelik.

A lakóteleptől kifelé éjjel a galeriket inkább nem bántani, kis ívben (!) elkerülni, kivilágítatlan utcákon nem andalogni. Ennyi.

65 éve élünk ott.:)

2014. júl. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a négyzetméterár jó fogódzó ehhez.
2014. júl. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Körúton belül jó, el kell menni szétnézni, vannak szűkebb, tágasabb utcák, ilyen is, olyan is. Múzeum környéke teljesen rendben.


Körúton kívül már nem olyan jó, felejtős környékek (nagyjából ebben a sorrendben végén a leggázabbakkal)


- II. János Pál P. tér

- Népszínház u.

- Teleki tér, Orczy tér és környéke

- Népszínház mellékutcái a Duna felé

- Mátyás tér

- Kálvária tér

- Dankó, Diószeghy, Karácsony Sándor, Nap, Magdolna


Mióta bekamerázták, más jellegű a bűnözés, a házakba húzódott, de mondjuk nem véletlenül olcsók a lakások.

2014. júl. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-6-7-es válaszoló vagyok. Megerősítem, hogy a 8. válasz korrekt. Tudni kell, hogy ezek a felsorolt részek kb. ötödét, maximum negyedét teszik ki a kerületnek, úgyhogy a "nyócker"-ezést kéretik kerülni.:) Annál is inkább mert itt a legnagyobb az egyetem- és elitgimnáziumsűrűség, és a legtöbb kulturális és országos intézmény is itt van.
2014. júl. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!