Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes rá áldozni?

Érdemes rá áldozni?

Figyelt kérdés

Egy kb másfélmillió ft ért eladható lakást, vidéken ,kisvárosban,érdemes ingatlanközvetítőn keresztül eladni?

Feladtam egy hirdetést.Jelentkezett egy hölygx,hogy 90 ezer ft jutalékért segít eladni a lakást....


Nem sok ez egy kicsit, a lakás értékéhez képest?Vagy megéri, mert nagyobb esély van eladni, mint ha én hirdetném több helyen?Köszi.


2014. júl. 28. 15:49
 1/3 anonim válasza:
falusi házat hirdess te :) felesleges közvetítő oda.
2014. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagy Budapesthez képest minden város falu,de kisvárost írtam, nem falut...
2014. júl. 28. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Horibilis szerintem, én annak idején 2%-ig voltam hajlandó elmenni. Sok ingyenes oldal van a neten, ahol Te is hirdethetsz. Vigyázni kell, ha szerződés kötsz, milyen egyéb költségeket verhetnek rád az ingatlanosok.

Csinálj tetszetős képeket és még ma hirdesd meg! Én még ki is tettem egy táblát a lakásunk erkélyére a telefonszámommal, többen hívtak úgy, mint amennyi vevő hozott az ingatlanos. Végül egy volt kollégám adta el, aki ingatlanos lett, benne megbíztam 2% volt.

2014. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!