Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hova érdemes költözni Budapest...

Hova érdemes költözni Budapesten belül?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel Pesten tanulunk tovább szeptembertől és már esedékes lenne a ház nézés. A gond az, hogy nem tudjuk igazán, hogy melyik kerület a legjobb és legbiztonságosabb és hol lehet viszonylag jó állapotú lakást venni elérhető áron (5-7 millió körül). Legszívesebben 2 szobásat szerettünk volna, de azok drágábbak, ezért már az 1 szobással is megelégednénk. Szóval tanácsokat szeretnék kérni, hogy ki mit ajánl, esetleg ha tudtok eladó lakást ilyen árkategóriában, azt is szívesen fogadom! :) Légyszi minél előbb válaszoljon, aki tud! :) Köszi!

2014. júl. 29. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 5-7 millióból vagy lepukkant lakást tudsz venni, vagy olyat, ami nagyon a város szélén van. Ennyi pénzből nem nagyon tudsz válogatni (egyébként ingatlan.com meg hasonlók elég sok versenyzőt mutatnak fel). Megint más kérdést, hogy az "érdemes" eléggé szubjektív jelző. Én pl. nem szeretem a belvárost, valaki meg csak ott tud élni.
2014. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 8. kerületben vettünk 5,5-ért plusz még 500 volt talán a felújítás, nem a legrosszabb környék, de újabban vannak érdekes dolgok.
2014. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A 10. és a 14. kerületben gondolkodtunk, de olvasgattam, hogy a 10. sem valami jó rész. A barátnőm meg nem nagyon akar kintebbre költözni. Esetleg valami tanács, hogy a külső kerületek közül melyikekben érdemes keresgélnem? :)
2014. júl. 29. 20:02
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A 7. kerület szerintem egész jó közlekedés szempontjából és a nagykörúton kívüli részen olcsók a lakások.
2014. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Havanna lakótelep, Pesterzsébet, Kőbánya-Óhegy, Csepel vélemények? :)
2014. júl. 29. 20:27
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Én ezeket elfelejteném... de ahogy mondani szokás, mindeneben van valami szép.
2014. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor melyik részeken érdemes lakást keresni?
2014. júl. 29. 20:50
 8/21 anonim ***** válasza:
Még egyszer mondom: fejtsd ki, mi jelent számodra jó környéket.
2014. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%
Hát én a helyedben elfelejteném ezeket a külvárosi lakótelepeket szerintem nyomasztó a hangulatuk (van ami szép, pl. Gazdagrét)és inkább a belső kerületekben gondolkodnék (6. 7. 8. 9. kerület). A itt levő lakások belmagassága nagy, így gyakran galéria is van, amit plussz lakóteret is jelent.
2014. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát számunkra fontos, hogy legyen a környéken bolt, a tömegközlekedés pedig kedvező legyen. És nem nagyon szeretnénk úgymond veszélyes helyekre költözni, ahol fennáll a veszély, hogy kirabolnak meg ilyenek. Az a baj a belső kerületekkel, hogy ott drágábbak, mint amit meg tudunk engedni, így eléggé kilátástalan most a helyzetünk, pedig jó lenne, ha találnánk valamit.
2014. júl. 29. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!