Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri ennyit fizetni, hogy...

Megéri ennyit fizetni, hogy jobb környéken lakhas?

Figyelt kérdés

2.,3., 12. kerületben egy újépitésû garzonlakás 17-18 millió ft.


15., 18., 21. kerületben ugyanaz 9-10 millió ft.


Elit kerületben drága lakást vagy rosszabb helyen olcsót? Melyiket vennéd?


2014. aug. 4. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a nyugalmat nézem leginkább. Nálam nem számít, hogy a szomszédaim gazdagok-e vagy mekkora a terciájuk stb. Ha normálisak mindegy. (Különben ha jóba vagy a szomszédoddal akkor nem viszik el a lakásod és az övét sem.
2014. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 15, 18 kerulet nem rosszabb, mint a budai resz. Pont ma voltam fent a masodik keruletben, orulet. Sok egyiranyu utca, olyan meredek, hogy telen nem mernek autozni, a gyereket nem engednem biciklizni, mert nem tudna megallni. Nem tudom, mitol olyan felkapott es draga, de tuti, hogy soha nem laknek azokban a keruletekben. Plane nem ilyen iszonyat dragan.
2014. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A jobb környék a közbiztonságot jelenti. Ez azonnal megjelenik az árakban. Egy jobb környéken kevesebb az esélyed, hogy betörik a kocsid ablakát, ellopják a biciklidet a tárolóból, hogy egy drogos fog neked menni, hogy roma árusok fognak körbe, hogy fényes nappal kirabolnak a telefonodért. A rosszabb környék rosszabb. Oda nem járnak be az éjszakai járőrkocsik, a kétes elemek többen vannak.

A jobb környék nem a remek kilátást, az utcaszélességet,a kukák elvitelét jelenti.

2014. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!