Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Dunaharaszti, Szigetszentmikló...

Dunaharaszti, Szigetszentmiklós, Taksony, Alsónémedi, esetleg más?

Figyelt kérdés
Nagyobb családi házba szeretnénk költözni a jelenleginél, ami Dunaharasztin található. Szeretnénk itt maradni ha egy mód van rá, viszont azt figyeltük meg, hogy a környéken itt a legdrágábbak az ingatlanok.. kb ugyan az a ház mondjuk 15 százalékkal olcsóbb Miklóson és nem a buckánál. Az tény, hogy harasztin a legjobb az infrastruktúra és mi is szeretjük a várost, de megéri ennyiért itt maradni? Miért drágábbak itt a házak? Inkább nézzünk egy szerényebb adottságokkal rendelkező házat, de legalább Haraszti, vagy ha annyiért találunk egy álomotthont Miklóson, akkor miért ne?

2014. aug. 11. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szsz.miklós jó hely,én tökölről költöztem ide 8 éve , nem bántam meg.A közbiztonság itt sem rosszabb mint máshol.Ha van autód nyugodtan kereshetsz a buckában, az utobbi időben teljesen kikupálódott, jobb mint az ófalu, vagy belváros.Csak a tömegközlekedés nem az igazi.
2014. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Granitis válasza:
74%
Ha még aktuális: Dunaharaszti fejledtebb mint a többi város, Itt van a gimnázium valamint kevés a kellemetlen rézbőrű fémgyűjtő betolakodók száma is.
2015. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
58%
Ha szereted az alkoholistakat,Haraszti neked valo
2017. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szigathalom gyertek dik


Vicceltem,taksonyt ajánlom nagyon biztinságosnak tartom

2018. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!