Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pomáz melyik része számít jó...

Pomáz melyik része számít jó környéknek?

Figyelt kérdés
Ott szeretnék lakást venni. A Vörösmarty lakókertet néztem, az jó környéknek számít? Aki ott lakik Pomázon, vagy járt már ott sokat segítene, ha megírná, amit tud!

#környék #Pomáz #vörösmarty lakókert
2014. okt. 6. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
A Kishiddal szemben, a patak túlsó partján semmiképpen! A Szelistye luxus környék.
2014. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Az Oszoly és a Majdán-fennsík valamint a Dera-patak közötti sávban túl sok a nem kívánatos elem.
2014. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Merre van ez a Vörösmarty lakókert? Kőhegy alatt? Az messze van mindentől, oda kocsi kell.
2014. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. okt. 7. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Csobánkát és Pomázt mellőzd, ha házat keresel, legalábbis egy részét biztosan. Szentendre egy része jó, onnan felfelé a Dunakanyar is.
2014. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Pomáz is jó én szeretek itt élni, nem állítom, hogy túl jó a városvezetés meg minden, de én itt születtem, nekem a szívemhez nőtt.
2014. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pomázzak nincs helyi közlekedése, csak a HÉV állomástól a fő utcán végig (Dobogókői út) járnak buszok. A többi részéhez autó, motor, vagy bringa kell. Nagyok a távolságok.
2014. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

A Vörösmarty lakótelep távol van a Kőhegytől. Pont ellentétes irányban.

Nem igaz hogy csak a főutcán van közlekedés mert pont a Vörösmarty lakótelepnek van saját kisbusza ami levisz a HÉV állomáshoz. Mivel 70-es években épült a lakótelep így az árai is olyanok, (4-8 lakásos nagy közös kertű házak) de csendes nyugodt környék, Mindenki ismer mindenkit. A néhány lakótelepi ház családi házakkal van körülvéve. Ott lakom: -)

2016. máj. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is a Vörösmarty lakótelepen lakom és hasonlókat tudnék írni mint az előző válaszoló. Plusz kiegészíteném azzal hogy van sportolási lehetőség a közvetlen közelben (teniszpálya), közel van a Kevély-hegycsoport.
2016. máj. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!