Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A budapesti belvárosi városrés...

A budapesti belvárosi városrészek közül a Palotanegyed számít a legjobbnak, legkellemesebbnek, legélhetőbbnek?

Figyelt kérdés
Különösképpen nem ismerem az egyik belvárosi városrészt sem (Lipótváros, Belváros, Belső-Terézváros, Belső-Erzsébetváros, Palotanegyed, Belső-Ferencváros), de eddigi sétáim, tapasztalataim alapján a VIII. kerületi Palotanegyed tűnik a legszebbnek. Nem olyan zsúfolt, zajos, mint mondjuk Erzsébetváros és az épületek is jobb állapotban vannak, ahogy néztem. Van ennek valami árnyoldala? Túl jónak tűnik így első blikkre.
2014. okt. 24. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én semmivel se látom élhetőbbnek mint bármelyik másik városrészt, bár nem is rossz, vannak szép részei és közel a belváros. Nekem Újlipótváros szimpibb (Szent István park/Westend/Szent István körút közötti rész), szintén jó a közlekedés, közel a belváros, de közel van a Margit-sziget, a Westend, és sokkal több kisbolt van mint a Palotanegyedben. Árakkal ezeken a környékeken nem vagyok tisztában, ilyen szempontból nem tudok mit mondani.
2014. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én a környéken dolgoztam, és nagyon szerettem. van a Károlyi-kert is a környéken, ami a kedvencem. meg ugye ott a könyvtár. szerintem szépen felújították azt a részt.

ha sok pénzem lenne, vagy ott vennék lakást, vagy a Falk Miksa utcában, vagy Budán valahol az új metrónál.

2014. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!