Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest környékén melyik a...

Budapest környékén melyik a legnyugisabb környék, város, városrész, ahol a legkevesebb a bűnözés?

Figyelt kérdés

Kettőt válassz ki, (Pest megyében) ami a legveszélyesebb és legnyugisabb.


Mindenkit zölddel értékelek!



2014. okt. 30. 15:19
1 2
 1/11 horbeni ***** válasza:
73%

legveszélyesebb 8. kerület sztem Blaha, Keleti környéke

Legnyugisabb Normafa

2014. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dunakanyar, elsősorban a visegrádi oldal.
2014. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De mindenhol ajánlatos beépíttettni biztonsági rendszert. Egyszeri kiadás, havi 4000 ft és nemcsak szirénázik, hanem néma riasztás is végigfut és jön az őrség. Van sok biztonsági cég.
2014. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Legveszélyesebb: 8 kerület (ebből csak egy van)

nyugisat meg nem nagyon tudok :S

2014. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 horbeni ***** válasza:
100%
egyébként még nagyon nyugis 11. kerület Madárhegy, Farkasrét, Sashegy része
2014. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
nyugisabb, biztonságosabb a budai hegyvidék, dunakanyar. A leggázabbak a „Nyócker” és a Keleti melleti „Csikágó”
2014. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A bűnözést kicsit pontosítani kéne.

Ha pl. attól tartasz, hogy betörnek hozzád, akkor pont az ilyen eldugott kis piszlicsáré helyek a legveszélyesebbek. Ha egy Pest közeli kis alvóvárosba vagy faluba költözöl, ami napközben kiürül, mert mindenki a fővárosba jár dolgozni, akkor sokkal nagyobb valószínűséggel törnek be hozzád, mintha egy belvárosi társasház egyik lakásába költözöl be.

Ha attól tartasz, hogy megtámadnak az utcán, kirabolnak, stb., akkor lehet, hogy a főváros veszélyes, DE. Most, hogy tél van, korán sötétedik, miegyéb, én sokkal szívesebben jövök haza egy pesti lakásba, ami előtt ott áll meg a villamos, minden kivilágítva, mint egy kisváros utolsó utcájába, ahová 20 percet sétálhatok a volán járat megállójától. És ha majd reggel arra kelek, hogy mindent 30 centis hó borít, kevésbé aggódom, hogy hogyan fogok bejutni a munkahelyemre.


A legveszélyesebb hely mindenképpen a fővárosban van, VIII., vagy IX. kerület, bár ezek is egyre inkább javulnak. Szerintem a nyugis részt is nyugodtan lehet Budapesten keresni, Óbuda, Svábhegy, XVI., XVII. kerület, stb...

2014. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Mindenkinek zöldet adtam! :)


A bűnözésmentes dolgot mindenre értettem.

Rablás, támadások, lakás feltörése, stb.

2014. nov. 3. 18:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt a Dunakanyarban mászkálhatsz késő este is az utcán, nem támad meg senki. Itt ugyanis nem laknak barnák.
2014. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Süle Dominik ***** válasza:
100%
Leggázabb a VIII és IX.kerület. Legnyugisabb:XIV,XV(Pestújhely nevű része),XVI,XVII,XXII,XXIII.kerület.
2016. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!