Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XIII. Kerület. Marina Part...

XIII. Kerület. Marina Part vélemények? Kinéztem magamnak egy 9. Emeleti lakást az I. Ütemben. Milyen a lakóközösség?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A sóder rakodóra épült, a Szúnyog-sziget és az Északi összekötő vasúti híd közelében van. Most ugyan nem járnak a vonatok arra, mert építik a pályát, de fognak. Nekem nem tetszik, hiába panorámán, árvíz idején megközelíthetetlen. Tele van pénzeszsákokkal, Rezesova is ott lakott két hétig.
2014. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Olvasd el ezt a fórumot, de az egészet! Szerintem botrány lehet ott élni...

[link]

2014. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez nagyon gáz! Luxus lakópark és ilyen! Fele ennyiért szép kis majdnem új tetőteres házat, gondozott kerttel lehet venni a Dunakanyarban. Sznobok, luxusprostik és maffia nélkül, a sajátodban élni nem jobb?
2014. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

"Én 33 mft-ért vettem a lakásom (51 nm2 + 18 nm2 erkéy) A hely elhelyezkedés szerint jó, a lakók a közösség botrányos, életem egyik elbaltázott pénzügyi döntése volt itt ennyiért lakást venni. Igen , nagyon sok itt a maffiozó a ki tudja honan pénzt szerzett akárki és a sok strici meg a felbotoxolt arcú prosti, a szovjet felsöbbrendűségben élő kelet-európai, politikai pénzcsináló élményhuszárok, de ezzel még nem lenne gond ha tisztelettudóan viselkednének, de nem, mert beülnek a minimum 15 millios autóikba a böhöm nagy terepjáróikba és mindenkit magas ivben lecsinálnak. Marad egy kevés normális ám ezek közül is 70 % totál hülye sznob felhőkben járó beképzelt majom , ha mondjuk egy 60 éves köszön nekik aki szerintük nem üti meg az emelkedett lelküket, vissza sem köszönnek mert az méltóságon aluli".

NO COMMENT!

2014. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nagyon közel van az Óbudai-szigethez, egy hét minden évben a Sziget fesztivál. Akkora hangerővel, hogy remegnek az ablakok. Unokatestvéremék ott laknak, éppen a dunai oldalon, szúnyogból is van éppen elég. Erre az egy hétre elmennek nyaralni vagy rokonokhoz, mert kicsi gyerekeik vannak.
2014. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Megnéztem a lakást szép a hely de le is mondtam róla. (Utolsónak: a sziget nem zavar mert mindig kint vagyok :) ) Most mar 22. Kerületben gondolkodom családi házban. Igaz hogy kint van de csendes és nyugodt.

Ui: mindenkit felpontoztam.

2014. dec. 17. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó áron és nyugodt környéket szeretnél (de ez már nem Budapest, hanem az agglomeráció), a Dunakanyarban nézz körül. Szentendre és Visegrád között, a hegyoldalon és a parti sávban is nagyon sok az eladó ház. Ezek téglából, minőségi anyagokból épültek, nem régiek, hétvégi házak voltak, de átminősítették családi házakká. Van, amelyiket szigetelték és tetőteret is építettek rá, szépek a kertek, víz, villany, csatorna, gáz, telefon, műholdvevő, biztonsági rendszer mindben van. Csak a hegyoldali utcák elég meredekek. De mindenhol vannak boltok, posta, benzinkút és jó a közlekedés. 14 és 20 millió közötti az áruk, nézz körül a neten és pl. Leányfalun. Egy éve lakunk itt, nagyon jó hely.
2014. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!