Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Árverezett háznál a lakott és...

Árverezett háznál a lakott és beköltözhető állapot között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Lakottam olcsóbb, de olyankor az én dolgom kirakni az adósokat?
2014. dec. 23. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában nem lehet kirakni a bennlakókat
2014. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha a "Beköltözhető" státusznak külön ára van akkor csak kilehet...


Illetve sokszor már csak albérlők laknak benne...

2014. dec. 23. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Még albérlők esetén is jó eséllyel belefutsz egy 3 évig tartó pereskedésbe, mire kirakod őket, és az ügyvédek nem homlokcsókért cserébe végzik a munkájukat. Vagy a lakók pénzt kérnek a lelépésért, és akkor többe került a ház (némi idegeskedés után), mint a nem lakott ház.

Lehet persze szerencséd, de nem véletlenül olcsóbb a lakott.

2014. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor az az olcsóbb hogyha én is felveszek egy csomó hitelt, majd a megterhelt házat kiadom albérletbe. Utánna az albérletből befolyó meg a hitelből befolyt pénzből megalapoztam az életemet. Aztán hogyan hajtsák be, adósok börtöne nincs...
2014. dec. 24. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:

"Utánna az albérletből befolyó meg a hitelből befolyt pénzből megalapoztam az életemet."


Nem tudod megalapzni belőle, mert max. ruhákat vehetsz a pénzen meg kaját minden másra ugyanis azonnal ráfogják tenni a kezüket az adósságod miatt, ami csak nő.

2014. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!