Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 10 millióból a 8-9. kerületnek...

10 millióból a 8-9. kerületnek melyik részén érdemes lakást venni? Barátnőmmel költöznék fel,50 m2 elég lenne.

Figyelt kérdés

Nem ismerem Budapestet, viszont mindenképp ott szeretnék lakást venni az egyetem miatt!

Albérletbe és hasonló helyekre nem szeretnék költözni!


Melyik utcákban vannak nagyon jó körülmények, melyek azok, amiket kerülni kell?

Van esetlegkifejezetten olyan rész, ahol csak normális emberek laknak, kevés hajléktalan, cigány, bűnöző..?


A tűzoltó utcánál(klinikák) lesz a legtőbb dolgom, jó lenne innen maximum 15-20 percre lakni.


Ennyi pénzből érdemes lakást venni ott? Nőni vagy csökkenni fog az értéke 5-7 év múlva?


2015. jan. 2. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Tűzoltó utcát és a közvetlen utcai részeken ne vegyél lakást. Tele van cigányokkal, és rendszeres a lakásfeltörés.(anyám ott élt) A Márton utca környékén most csináltak új lakásokat, bár vannak cigányok bőven, de kezd kikupálódni. Én személy szerint se a 8 se a 9 kerben nem vennék lakást.
2015. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyócker. !!! Nem ismerős?
2015. jan. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már 9.ker, akkor a József Attila lakótelepen érdemes, rendezett, megállapodott környék, sok zöldterület, metróval pár perc a Klinikák. Nézd meg, akár a Google utcaképen.
2015. jan. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán lehet venni ennyiből normálisat? Nem tudom az árakat, csak kíváncsiságból bunkó módon megkérdezem már itt. :) Ne haragudj ezért.
2015. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Budapest 9. kerület (József Attila lakótelep)

[link]

2015. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a József Attilát javaslom, bár ennyiért max zajos panelt vagy felújítandót kapsz (vagy extra mázlival persze álmaid otthonát is:) Amit még szoktak ajánlani, az a József Attilával szembeni pici lakótelep, ahol néhány panel és tégla épület van (Gyárdűlő). A metró ugyanúgy 10-15 perc, érdemes megnézni, van-e eladó.
2015. jan. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!