Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy 2 autósra kibővített...

Egy 2 autósra kibővített garázs kb. mennyiért tudnék eladni?

Figyelt kérdés

Korábban 1 autó fért csak be, tehát egy sima átlagos garázs volt. Az évek alatt meg lett hosszabbítva, így már egymás mögé állva befér 2 autó is. El akarom adni, mert én nem használom.


Mennyit ér egy ilyen? Mennyit kérhetek el érte? Hogy működik a folyamat, ha szeretném eladni? Köszi a válaszokat!


2015. jan. 20. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Egymas moge ket auto? Na az egy nagyon jol hasznalhato garazs lehet...


Egyebkent mivel nem arultad el, hogy valami lakotelep mellett van Budapesten, vagy Bivalybasznad-alson a mocsar melletti putritelepen, meglehetosen nehez beloni mennyiert is lehet eladni. Oszinten szolva egy egyautosnal nem er sokkal tobbet (gondolom engedely se volt ra, hogy bovitve legyen).

2015. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Érden van, egy lakótelepen, egy garázssoron. Maga a garázs 1980 körül épült és olyan 2007-2008 körül lett bővítve. Apukám csináltatta, de engedély szerintem nem volt rá /de az 1980-as építésre volt, gondolom, bár akkor én még nem is éltem/.


Édesapám másfél éve elhunyt, megörököltem a garázst is, de mivel én nem használom, ezért szeretném eladni.


Azt, hogy jól hasznosítható, gúnyosan írtad? Ha igen, akkor elmondanám, hogy csak így lehetett megoldani, hogy hosszában lett bővítve. Széltében nem lehetett, ugyanis ez egy komplett garázssoron van. tehát nem csak ez a garázs épült 1980 környékén, hanem az egész garázssor. De a tény az tény: ha hosszában, ha széltében, de 2 autó befér... és ezért én csak 1 szimpla garázs árát kapnám meg?


De most hogy már ennyi mindent leírtam, ezek után már lehet tudni, hogy mennyit is kapnék érte?

2015. jan. 20. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Városrésztől és állapottól függően nagy különbségek lehetnek. Mondjuk, 0,3-1 M.

Mivel kétlem, hogy nagyon sok érdi garázseladó írna ide, ezt javaslom nézelődésre:

[link]


Ha beáraztad, akkor csinálsz pár fotót, felrakod különféle netes hirdetési oldalakra, beteszed a helyi reklámújságba apróhirdetésként, és várod a vevőket. Ha fél évig nem veszik meg, akkor leárazod.

Ha sikerül megegyezni valakivel, elmész vele egy ügyvédhez, aki megírja a szerződést, és intézi a továbbiakat.

2015. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A garázsok nagy részét ilyen milliós nagyságrendben árulják. Ha egy dupla garázs árát nem is kapnám meg érte, azért 1 millió alá nem akarok menni, hiszen mégiscsak egy bővített garázsról van szó. A 300 ezret én nagyon keveslem érte, de még a fél milliót is.
2015. jan. 22. 00:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy állapot meg pontos helyszín nélkül nem lehet reális árat írni.
2015. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!