Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Én nem tudok alkalmazkodni...

Én nem tudok alkalmazkodni vagy valahol érthető az, hogy rossz érzéseim vannak?

Figyelt kérdés

Egyik rokonunknál lakunk, több ház van egy udvarban. A tulaj, aki közeli hozzátartozó eladná az egyik házat valakinek. Nem is lenne gond, ha el lehetne választani a házakat megfelelően, de nem lehet, mert az eladandó ház elön van, mi meg mögötte élünk egy másikban.

Rossz érzésem van ezzel kapcsolatban, mert így nem jöhet senki hozzánk anélkül, hogy terülj-terülj mindent ne lássanak, ne tudjanak mindenről. Ráadásul az ablakok is olyanok, hogy át lehet látni.


Természetesen a tulaj dola mit tesz vele, nem is ez a gond, hanem akkor teljes mértékben mások is "köztünk lennének". Én szeretem a magánéletemet magánügyként kezelni, de így mindenkiről, aki meglátogat, mindent amit az udvaron csinálunk látni és hallani fogják. Akiknek saját házuk van, vagy már albérletben élnek... hogyan kezeljem ezt? Nem akarok olyan lenni, aki nem tud alkalmazkodni, de úgy gondolom ez béklyóz.


2015. febr. 8. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha igényed van az intimitásra, akkor hosszú távon egy olyan lakás vásárlása a megoldás, ahova ne látnak be mindenhonnan. Adjátok el a tieteket is, talán egyszerre egyszerűbb is lenne, és költözzetek önálló lakásba!
2015. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg tudnátok vásárolni azt az ingatlant ami zavaró körülményként van jelen?
2015. febr. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, de nem is adná el a rokonunk..
2015. febr. 10. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!