Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakást szeretnénk venni, a...

Lakást szeretnénk venni, a Havanna is szóba került. Egy rokonom ott lakik, és csótány van náluk. Az egész Havannára ez a jellemző, vagy ez egy kivételes eset? Csótányfóbiám van.

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 16:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne az egész Havannára ez jellemző? Az én ismerősöm ott lakik mióta megszületett és az ő házukban még soha nem volt. Talán akiknél van, ott lakik a házban egy olyan koszos, gyújtőgető ember, aki nem engedi be soha a rovarírtót és ő terjeszti szét abba a házrészben.


Kérdezz rá a gondnoknál ahol venni akarsz, hogy ott van-e, a legtöbb panelben van rendszeres gélezés és ahol mindenki beengedi az írtókat, ott nincs bogár.

Persze bárhol veszel panellakást, mindenött lehet ilyen probléma.

2015. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem csak egyedi eset esetleg itt ott előfordul. Kuba fővárosával kapcsolatban nem ez ugrik be rögtön tehát ez egyedi eset lehet.
2015. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Aki érteni szeretné a kérdésemet, az érti is. :)
2015. febr. 16. 17:20
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

Panelban csak kétféle lakás van:

- ahol letagadják,

- és ahol nem !

2015. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
5 éves korom óta lakok panelekben (sok költözés miatt eddig 9-ben, a város több kerületében) és eddig csak egy helyen volt, ott se sokáig, mert azonnal kiírattuk, az után soha nem volt egy sem. Úgy gondolom, leginkább a lakóközösségen múlik a dolog, de a Havannát nem ismerem, csak annyit tudok róla, hogy a régi rossz híre miatt máig elítélik.
2015. febr. 16. 20:39
 6/17 A kérdező kommentje:
Felhívtam egy csótányirtó céget, akik a Havannára is sokat járnak. Elmondásuk szerint eléggé csótányos a Havanna. Azt mondták, vannak emeletek, amiket valahogy elkerülnek a csótányok, de alapvetően csótányosnak mondható a Havanna. Pedig már ki is néztük az álomlakást Párommal. :(
2015. febr. 17. 11:06
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Írtam, hogy minden panelben van.


(csak ugye aki el akarja adni...)

2015. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Havannán sok a nem napon barnult, igénytelen ember, aki nem takarít, nem tart rendet a lakásában, ezért van sok csótány. Békásmegyerre ez nem jellemző, a Római lakótelepre sem.
2015. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha van rendesen irtva, nincs csótány. Negyedévente jön hozzánk, egyetlen egyszer láttam 1db halott csótányt, de ezenkívül soha. Pedig kisbolt van a ház aljában, meg mindenféle sör van kiborogatva mindig a kuka mellé, és még így sincs.
2015. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Jah, amúgy szívesen mesélek ha gondolod! Köze nincs a telep hírének ahhoz, amilyen a valóságban...
2015. febr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!