Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Minosegi munkat vegeztek a...

Zuuup kérdése:

Minosegi munkat vegeztek a kivitelezok a debreceni furedi kapu lakasainak epitesekor?

Figyelt kérdés
Kedves Debreceniek! Lakasvasarlas elott allunk es a valasztas egyelore, egy a furedi kapu lakoparkban talalhato lakasra esett, a Q epuletben. Tobb ingatlanos is akivel beszeltunk azt mondta h. az epuletek epitesekor silany minosegu munkat vegeztek a kivitelezok, mennyire igaz ez? Esetleg ha valaki ott lakik, mit tudnatok elmondani a lakasok minosegerol?

#lakás #Debrecen #furedi kapu
2015. febr. 22. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nézd meg, hogy mit vesztek!!! (statikailag, jogilag stb!)

Én biztos nem vennék ott még garázst sem! (különben nem lenne az rossz hely, de ott valami nagyon nem tiszta...)

2015. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, nagy hercehurca volt a Füredi kapuval kapcsolatban, az biztos. Lehet, hogy a telek még mindig a bank nevén van... És én is hasonló silány kivitelezésről hallottam. Illetve amikor a jogi hercehurca elkezdődött, és megállt az építkezés - az állás következtében fellépő állagromlással senki nem foglalkozott...

Egy szövetkezeti lakásból költözött az egyik ismerősöm ide, de megbánta...

2015. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem is erdekelne a tema. Az elozo valaszolotol kerdeznem, hogy miert banta meg az ismerosod a koltozest? Indokold kerlek szepen, hatha tanulunk az esetbol. Elore is koszi.
2015. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!