Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek egy 43 négyzetméte...

Szerintetek egy 43 négyzetméteres ház a II. kerületben, Erzsébettelek részen,25,9-ért drága? Mennyi lenne a reális ára? Felújított állapotban.

Figyelt kérdés
Kellemes Húsvéti ünnepeket egyébként:)

2015. ápr. 5. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora telek van hozzá? Mit jelen a felújítás, új burkolatotés festést, vagy korszerű fűtést, vezetékcserét is emellett?
2015. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljes belső és külső felújításon esett át majdnem 10 éve és kb. 400 nm a kertje. Viszont papíron társasház, csak kerítéssel el van választva a másik háztól.
2015. ápr. 5. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kicsit drága így, linkelsz hirdetést?
2015. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] :)
2015. ápr. 5. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azért kérdezed, mert nem tolonganak érte, akkor szerintem az a gond, hogy, aki ennyit szán rá, annak kicsi, kevés olyan vevő van, aki ekkora házikóért megengedhet ennyi pénzt. Úgy vettem észre az olcsó lakások gyorsan elmennek, arra van kereslet, a drágábbakat meg nagyon nehéz eladni. Amúgy nagyon cuki kis ház, de a hirdetésbe nagyon kéne egy alaprajz.
2015. ápr. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az én hirdetésem, engem érdekelne:) És kíváncsi vagyok hogy mennyit érne, mert ennyiért soknak érzem. Kicsit odébb, Hármashatárhegy felé van 20-ért 56 nm-es házikó.
2015. ápr. 6. 12:03
 7/7 anonim válasza:
A közlekedés katasztrófális. Ha szereted a környéket és tetszik a ház, akkor vágj bele.
2015. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!