Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Salgótarján környékén milyen...

Salgótarján környékén milyen cigányok laknak?

Figyelt kérdés
A dolgosabbik fajta, vagy az ingyenélő?
2015. ápr. 23. 12:13
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Győzike például arrafelé lakik...
2015. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt történetesen én is tudom. Kb ennyi a tudomásom róla, meg hogy Bea a felesége. De ezzel nem jutok sokra a kérdést illetően.
2015. ápr. 23. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel munkahelyek nem nagyon vannak, a lignitbányákat régen bezárták, a lézengőkből van sok.
2015. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerős a salgóbányai telkét azért adta el, mert nemcsak a hétvégi házát rabolták ki többször is, hanem magát a faházat is elhordták, a fáit kivágták, a drótháló (FÉM) volt a legkelendőbb. Költözz csak oda, majd megtudod, mifajták ezek.
2015. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Inkább ingyenélők. Vannak olyan városrészek ("kolóniatelepek") amik szinte csak cigánylakta, ezeket érdemes elkerülni (vagy nem leszállni a buszról :D:D)

Falukat annyira nem ismerem, nem járok sokat arra. Úgy mondom inkább hogy tudni kell hogy mikor és merre kell járni, vannak nagyon szép kertvárosi részek, ahol tényleg jó lakni és nincs is cigány. A buszjáratok közül is a jót kell kiválasztani és akkor nincs probléma. Péntek estét inkább nem kommentelném inkább :D A munkahelyek száma kevés, a fiatalok nem (köztük én sem) akarnak maradni.


lényeg hogy inkább ingyenélők élnek itt de ismerek személyesen 1-2 tényleg rendeset, akik tanulnak és nagy céljaik vannak. [Győzike már nem lakik itt szóval tessék ezt elfelejteni!]

2015. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én is salgótarjáni vagyok, a romák közt itt is (mint bárhol máshol) van rendes és ingyenélő is. Salgótarjánban vannak részek, övezetek amik kimondottan szépek és zömében értelmes emberek lakják, ezeket kell kifogni. Szóval nem lehetetlen a dolog.
2015. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Idegéren nagyjából ezek a tahó, ingyenélő nép telepedett le...
2015. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!