Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Majosháza milyen hely?

Majosháza milyen hely?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jó.
2015. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó.
2015. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én voltam ott személyesen is egy ingatlant voltam megtekinteni, elég jó árban volt ahhoz képest, hogy luxus ingatlanról beszélünk. Szubjektív ez a jó vagy nem jó egy kis község az egész távol Budapesttől. Igazándiból az a fontos, hogy te miért is szeretnél odaköltözni, mert ha mindennap felakarsz onnét járni Budapestre dolgozni akkor nem ajánlom, ha pedig földműveléssel akarsz foglalkozni akkor jó hely lehet, bár ahhoz képes drága egy hely,mert olcsóbban kapsz már házat illetve telket Nógrádban ha földműveléssel akarsz foglalkozni. Így azt tanácsolom döntsd el, hogy mik azok a tényezők amik a számodra fontosak és úgy keressél ingatlant.
2015. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!