Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti voltatok már ugy hogy egy...

Ti voltatok már ugy hogy egy vidéken felnőtt fiatal házaspár beköltözik vidéről társasházba de ha saját lakásról lenne szó inkább a vidékhez huz a szivük?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdésedet...
2015. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan vannak így. Elmennek egy időre nagyvárosba lakást bérelni, pár évre szórakozni, de a családot és a saját lakást vidékre tervezik.
2015. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A második válaszoló megértette :) mi is igy vagyunk én nem érzem itt jol magam társasházba.
2015. máj. 2. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az agglomerációban nőttem fel, de teljesen budapesti öntudattal, hiszen ott jártam iskolába, szüleim ott dolgoztak, ott voltak a barátaim. Amikor leváltam és egyetemre mentem, beköltöztem Pestre, most, hogy saját családom van és bővülünk, visszaköltöztem "vidékre" és nem bántam meg, de ugyanúgy bejárok minden nap, kivéve hétvégén Budapestre. A hétvége meg olyan mint egy béke sziget, nyugalom, kert, madarak... Szóval nem bántam meg!
2015. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Kedves 22:15 én is erre vágyom a vidékre rájöttem nem valo nekem a társasház hosszu távon.

2015. máj. 2. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk. Kár, hogy az összes meló Pesten van :S
2015. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk. Egy kis faluban nőttünk fel, de én főiskola miatt felköltöztem Budapestre, majd később párom is. Azóta együtt lakunk egy társasházban, 2 és fél éve. De már kezdek megőrülni a szomszédoktól. Egy perc nyugtunk sincs, mindig őket kell hallgatni.

Már alig várom, hogy pár éven belül vehessünk egy kertes házat az egyik külső kerületben, kertvárosban. Budapestet nagyon szeretem, így onnan nem szívesen költöznék el vidékre, vagy az agglomerációba, de kertvárosban nagyon szívesen laknánk.

Szerintem sokan vagyunk így ezzel...

2015. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!