Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vácon hol van pontosan az a...

Vácon hol van pontosan az a "Körtvélyes"?

Figyelt kérdés
És milyen hely? Itt találtam házat, érdemes ide költözni? Biztonságos környék? Gyerekbarát?

2015. máj. 7. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyet még a Google Maps se ismer, a II. kerület Körtvélyes utcát ismeri. Mást nem.
2015. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Első: sajnos nekem sem találta meg a Google Maps. Második: Nekem is ezt adta az utcakereső, ezért írtam ide ki a kérdést, mert ennek a körnek már akkor sem hittem. Ez elvileg egy városrész Vácon, városrészeket pedig utcák vagy természeti képződmények (patak, erdő, stb) határolnak, ez nem tűnik annak. (Nem a válaszoddal van a baj, csak ennek a honlapnak már akkor se hittem, amikor én kerestem rá.)

Valaki, aki Vácon lakik esetleg, tudja?

2015. máj. 7. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Járok át Vácra (ott a szakrendelőnk), de senki sem hallott róla. Ez valami külterületi (névtelen) dűlő lehet, ahol valakik lakóparkozni akarnak. Könnyen lehet, hogy semmi sincs még ott, csalnak, fizess be X összeget, házad még tíz év múlva se lesz. Ismerős, ezt sok helyen eljátszották már.
2015. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a kört és mellette is, Alsóvárosnál nagy, romos iparterületek vannak (az egykori Forte gyár és környéke). Annak a helyére építenének? Vegyigyár volt! Akármi lehet ott, rákot biztosan lehet kapni.
2015. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Google szerint ez a terület nem Vácon van hanem Verőce felé az üdülőövezetben.


[link]


Nagyobb térképen megnézve valószínűleg ezek a házak lesznek a domboldalban:


[link]


Ezek a képek alapján itt lehetnek:


[link]


[link]


Szép hely, a biztonságot nem tudom, gyerekbarátnak annyiból jó hogy van hely mozgásra, jó a levegő és nem ütik el a ház előtt.



A volt vágóhídnál bontanak most nagyon, oda lehet építenek majd valamit, meg a Naszály út mentére van beharangozva - de nem történik semmi. De ha ezeknek a területeknek Körtvélyes lenne a neve, arról csak jobban tudnánk, mint egy dűlőről a domboldalban.

2015. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!