Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Fundamenta pozitív hitelbírála...

Fundamenta pozitív hitelbírálat után mennyi idő a kiutalás, már lejárt 8éves, hitellel együtt vesszük fel. Honnan számolják a kiutalás dátumát? Még nem jött meg a postán a paksaméta, de emailben értesítettek, hogy megkapjuk, azzal mi lesz a teendő?

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiutalás dátumát az utolsó értékelési fordulónaptól számolják. Onnan 3 hónap, ha időben visszaküldöd a kiutalási értesítőt. Hitelkérelemnél 30 nap a hitelbírálat, 30 a folyósítás. Ha jól van összerakva, akkor az nagyjából pont a 3 hónapos kiutalási idő végére lesz folyósítva.
2015. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem körülbelül 30 nap volt, de nekem élet-halál kérdés volt, hetente legalább egyszer ott voltam személyesen a központi ügyfélszolgálaton és sürgettem az ügyemet. Valamit személyesen vittem-hoztam az iratokat, a postát kihagyva, így két hetes üresjáratokat spóroltam, mivel mindenképp kellett a pénz időre.
2015. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!