Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Dilemmám a következő: Panel...

Dilemmám a következő: Panel lakás (központi helyen),10. emelet, egyedi mérős, vagy kertvárosi rész, tégla lakás, ez utóbbi konvektoros,2. emeleti. Érvek, ellenérvek? Aki panelben lakik,10. emeleten, annak a véleményére is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2015. máj. 27. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nyárom megdöglessz a tizediken a melegtől
2015. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem második emelet.

Vásárolni akarod?

Gondolj idősebb korodra is esetleg, mikor a tizedikre már nehéz lesz felmenni.

2015. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyiket se választanám. A konvektoros fűtés egyenetlen és drága is. Az egyedi mérős távhő meglepően olcsó (konvektorosból költöztünk egyedi mérős távfűtésesbe, feleakkora a fűtésszámlánk).

Az biztos, hogy a tizedikre kell klíma. De ma már abszolút elérhető árban vannak, érdemes beszerezni.

2015. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam kilencediken panelban, és már ott is meg lehetett pusztulni a melegtől. A konvektor meg gyakorlatilag egyéni fűtés, akkor és arra cseréled ki, amikor akarod. Barátnőm is konvektoros lakást vett, most meg központi fűtése van gázkazánról.
2015. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én téglába születtem, ami vizesedett, és beteg lettem miatta, költözni kellett, panelba költöztünk 9. emeletre. Mindennek vannak előnyei és hátrányai is, de itt az egészségem rendben van. Talán az új építésű téglák már kevésbé problémásak ilyen szempontból, csak azoknak meg magas az ára. Persze, te tudod, meddig mehetsz el. Sok tégla lakás van, amit már bontani kellene inkább, mert olyan az állapotuk.

Mindkettőt láttad már?

2015. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!