Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szombathelyi lakótelepekkel...

Szombathelyi lakótelepekkel kapcsolatos tapasztalatokkal tudtok szolgálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudna-e valaki személyes tapasztalatokat írni a szombathelyi KISZ és Derkovits lakótelepekről? Elsősorban az érdekelne, hogy milyenek ott a lakóközösségek, milyen a közbiztonság, nagyjából hogyan alakulnak a költségek pl. egy parapetes fűtéssel felszerelt lakásban, illetve mennyi a közös költség. Ezen kívül természetesen bármilyen információt szívesen fogadok, pozitív és negatív tapasztalatokkal egyaránt.


Köszönöm szépen a válaszokat!



2015. jún. 9. 20:17
 1/3 anonim válasza:
100%

derkovitsot nagy gettónak állítják be, pedig semmi para.

joskarola az kicsit vészesebb már, de annyira az se para.

2015. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Joskar-olán lakom, teljesen csendes nyugodt környék. Barátságos lakótelep, sok gyerek van a játszótéren, focipályán ettől lehet egy kicsit zajos a nappal.

Én itt lakom már lassan 14éve és semmi rossz tapasztalat. Az óvodák jók, az iskola is jó.

Nyilván előfordul minden háztömbbe zűrös ember, de ahol én lakom itt nincs, és mástól sem hallottam volna a környéken, hogy valaki zavarná a lakhatást. [link]

[link]

2015. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Joskar-Ola: Mariföld hasonló nevű fővárosa, Szombathely testvárosa után elnevezve.

[link]

2018. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!