Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenben hol érdemes...

Debrecenben hol érdemes ingatlant vásárolni? Mely környékek számítanak előnyösnek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyerdő, Széchenyi-kert, Postakert, Vargakert, Vezér utcai lakópark.
2015. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek a lehető legdrágábbak is, nyilván. Tudni kellene, hogy mik az igényeid, és mennyi pénzed van.

Pl. hiába felkapott és drága a Nagyerdő és társai, én nem költöznék oda, ha annyi pénzem lenne. Ott 20-30 millióból társasházi lakást veszel, vagy ha kertes, erősen felújítandó. A kertek a városon belül nagyon picik, az semmire nem elég. Bár itt is az számít, te mit akarsz. Én konyhakertet, kiülőt, tűzrakó helyet, teret a kutyáknak, esetleg majd medencét, stb. Nekem 900 m2-em van Debrecentől 15 km-re, de el bírnék viselni többet. Az említett kertségekben 100-200 m2-ed lesz a ház mellett, de sokszor annyi sem.

Én gyümölcsfákat is akarok majd, ahhoz hely kell.

De elhet nem is ilyesmire gondoltál, hanem lakótelepre, azokból is van jobb és kevésbé jó. Írd egy kicsit körül, mire gondoltál.

2015. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!