Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes Ladra költözni?

Érdemes Ladra költözni?

Figyelt kérdés
Leginkább az arra lakó somogyiak véleménye érdekelne,hogy érdemes-e oda költözni,illetve Szigetvárra,Barcsra,vagy Kaposvárra érdemes onnan bejárni dolgozni?

2015. júl. 4. 02:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszerre iszol?
2015. júl. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
???Komolyan kérdeztem,de köszi a választ...
2015. júl. 4. 02:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor komolyan: NEM!


Nincs meló,de van sok retek C.

2015. júl. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ladra? Mi a fenét lehet ott csinálni?
2015. júl. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért írtok ilyet? Magatokból indultok ki?

Lehet a kérdező is Cé típusú állampolgár.

Semmi vágya egy putrin a segélykén és a kocsmán kívül...

2015. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj a búsba, utolsó. Azért, mert kérdező olyan élethelyzetbe került, amikor felmerül a vidékre költözés lehetősége, még nem kell lenézni. Komolyan azt hiszed, hogy csak a városban lehet élni? Mert szerintem ott csak LAKNI lehet. Mondom ezt úgy, hogy 40 évet húztam le városban.
2015. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Hát nem tudom...Mert amikor arra jártam,hihetetlenül kedves,aranyos emberekkel találkoztam,még a cigányok is rendesek voltak,igaz csak 1 napot töltöttem ott,így nem kérdeztem rá a dologra részletesen,meg kb. ez 15 éve volt.
2015. júl. 5. 11:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Bár a kamionforgalom valami brutálisan nagy.
2015. júl. 5. 11:17
 9/9 anonim válasza:

Ha engem hallgatsz, a Balaton alatti Somogyot elkerülöd. Kevés a munka és gyenge a közbiztonság. Persze, vannak falvak, amelyek nyugodtabbak és kedvesek az emberek, de ha a szomszéd faluból kirabolnak, ők nem tudnak mit tenni.

De a táj, az gyönyörű! :)

2015. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!