Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Floridába akarok költözni....

Floridába akarok költözni. Mennyibe kerül egy jó és szép (berendezett ) ház? És milyenek ott a munkalehetőségek.

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is költöznék, de nincs letelepedési engedélyem, nem tudom megszerezni...
2015. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A régebbi rizikósabb, nagyobb a faktoriális az azbesztre. Ezért egy újabb a tanácsos, Orlando-ban mondjuk egy normális, igényes ház 250.000 dollár. Részlegesen bútorozottan. Bútorral nem nagyon árulnak házat.
2015. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És letelepedési engedélyt hol lehet szerezni?
2015. júl. 15. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt én nem tudom, de ha felhívod a nagykövetséget, vagy valami hivatalt ami ezzel foglalkozik, biztosan tudnak válaszolni a felmerülő kérdésekre. Sok sikert!
2015. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"És letelepedési engedélyt hol lehet szerezni?"

1. Amerikai nőt veszel feleségül, de ha 1 év múlva elváltok kb. lebuktál.

2. Amerikában kemény hiányszakmában nagyon jó vagy, és meggyőzöl egy céget, hogy Téged alkalmazzon. Akkor ez a cég fog Téged munkára hívni, hozzásegít kijutáshoz, intézi, pártolja szándékod.

3. Zöldkártya lottó.

EWnnek nézz utána, lehet jelentkezni, ha kisorsolnak, nyertél. Emberek ezrei 10 év alatt nem voltak a kiválasztottak között. Fehér hollóként, azért van akinek sikerült.

4. Biztos, hogy nem pontos és teljes amit írtam, de van sok valóság tartalma...

2015. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 18. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!