Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Gyömrőn élni, lakni?...

Milyen Gyömrőn élni, lakni? Biztonságos kis gyerekesek számára? Sok kisebbség van vagy kevés? Milyen a közlekedés Budapestre?

Figyelt kérdés
A fenti kérdésemre szeretnék válaszokat kapni. Minden információ jól jön, köszönöm.

2015. júl. 22. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem élek Gyömrőn, de van ismerősöm, aki ott lakik, meg van vele elégedve. A közlekedés miatt nem költöztünk oda, mert ahhoz képest, ahonnan eddig jártunk be Pestre dolgozni, elég messze volt autóval és sok lett volna az üzemanyag. XVI. kerületben laktunk, végül Kistarcsára költöztünk. Az ismerősöm viszont vonattal jár, az jó állítólag, hamar benn van a Keletiben. Látatlanban mondom, hogy vannak Gyömrőnek jó részei, ahol semmi gondod nem lesz a lakossággal.
2015. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Kistarcsa egyébként mennyire élhetőbb bejárás és életszínvonal szempontjából, mint Gyömrő?
2015. júl. 23. 10:56
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem lényegesen jobb. A bejárás mindenképp, közelebb van Bp-hez. Én mondjuk az Örsön dolgozom, fél óra alatt benn vagyok autóval. Nem nagyon szokott dugó lenni. Minden van ott, ami kellhet, a helyet meg kell nézni, mert vannak kokerók, de vannak részek, ahol egyáltalán nincsenek, pl. ahol mi lakunk, az egy nyugis rész.
2015. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az élhetőséget nyilván nem tudom összehasonlítani Gyömrővel, mert ott sosem laktam. :)
2015. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2015. júl. 23. 23:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom.Laktam ott 10 évet,.Sajnos az ingatlanárak nagyon magasak lettek.Jó közlekedés,infrastruktura,stb. A közbiztonsággal sosem volt gondom(éjjel sem).Persze van pár olyan ember akikkel nem szabad ismerkedni,de ez minimális.
2015. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Gyömrő kezd nekünk is szimpatikus lenni.
2015. júl. 27. 09:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyál, Felsőpakony, Ócsa egy része: oda ne!
2015. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még szívesen várok válaszokat Gyömrőről. :)
2016. jan. 5. 21:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, odaköltöztetek-e, és milyen? Mi is nézegetjük...
2019. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!