Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik városrészt ajánlanátok, ahol jó állapotú házat találok 13-14 millióig és ne legyen a "világ végén"? Komoly és őszinte válaszokért lennénk hálás. Köszönöm.

Figyelt kérdés

#ház #Székesfehérvár #ellátott városrész
2015. aug. 7. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Székesfehérvári vagy? Én igen, és bizton állíthatom, hogy 14 millióig csak erősen-erősen felújítandó házakat találsz.
2015. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy idevalósi, szívesen segítek neked a városrészekkel kapcsolatban, kérdezz nyugodtan.
2015. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm...ha nagyon megerőltetem magam akkor max 16-ig el tudok menni, nem vagyok fehérvári 😉 ennyiért sem kapok lakható, nem a susnyás szélén lévő házat?Az ingatlan hírdetés oldalakon pedig vannak szép számmal valószínűleg van valami "bibijük"...így sincs esélyem? Két hónapom van rá...oda szeretnék költözni a két csemetémmel, legalább nékik legyen valami perspektívájuk az életben. Köszi, várom a választ.
2015. aug. 12. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, igazad van, lehet találni, mert ugyebár kinek mi az elképzelése! Ha neked most az a célod, hogy lakható legyen a ház, és legyen gyorsan hova bevackolnod magadat a gyerekekkel, meg legyen kis kert, akkor ilyet találsz, persze!

Én magamból indultam ki, mert mi most már a Nagy Ő-t keressük. :-D :-D


Írtam neked privátot.

2015. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyik ismerősömék 14m-ért árulnak társasházi lakást plázától gyalog 20 percnyire palota város:) NEM felújítandó lakás 40nm
2015. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek de Megoldódott a dolog.
2015. szept. 6. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!