Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol lehet ilyen ingatlant...

Hol lehet ilyen ingatlant találni?

Figyelt kérdés

Majd egyszer remélem lesz sok pénzem, de már most szeretnék keresgetni.


Felső szint, penthouse, 70-80nm körül, Budapest, panorámás, belső kerület vagy Buda közel a Dunához, edzőterem közelben, piac közelben, nincs magas közös költség portás stb. miatt, modern fűtés, alacsony rezsi, modern anyagokból épült relatíve új házban.


Ezek mennyire irreális igények?



2015. aug. 25. 07:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9: Ha meg akarod találni, amit keresel, akkor ennyi.

Mert nem árulnak állandóan ilyet, azaz a tulajdonosa nem akar megválni tőle: lakja.

A találási idő úgy tud lerövidülni, ha valamelyik szempontból hajlandó vagy leadni.

Pl. abból, hogy hol legyen.

Vagy az alacsony rezsiből.

Egy penthouse lakás nagy belmagasságú, és annak extra magas a kifűtése, pláne tetőtérben, ahol körbefújja a szél. (Arra is érdemes gondolni, hogy tetőtérben nyáron nem lehet megmaradni.)

Vagy kicsi az esélye, hogy egy ilyen nívójú lakásnak nincs portaszolgálata, ill. hogy nincs benne a közös költségben a garázs bérleti díja.

Esetleg egy kivitelezőt keress, aki építkezik, és rendelj egy ilyen lakást tőlük. Pl. a Cordia a Corvin sétányon építkezik.

De a rezsi az nem kevés egy ilyen házban. Anyu is ilyen újépítésűben lakik, és az én rezsim a másfélszer akkora 103 éves lakásban kevesebb, mint az övé.


De van ilyesmi lakás 100 éves házakban is, mindjárt kikeresem, én kinéztem egyet csak gyönyörködni.:)

2015. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!