Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy tudok online tulajdoni...

Xswerdy kérdése:

Hogy tudok online tulajdoni lapot lekérdezni?

Figyelt kérdés
A földhivatal oldala szerint ha ügyfélkapuval belépek, akkor tudok havi 20-at ingyen lekérdezni, de csak az első oldalt (alapadatok, hány nm., stb, de azt már nem, hogy kia a tulaj, terhek, stb.). Aztán a nem hiteles 100 Ft, a hiteles meg 3600. OK. Beléptem, kiválasztom az ingatlant, utána van egy checkbox, hogy mit szeretnék, de csak az ingyenes verziót tudom választani. Kell még valamit pluszban regisztrálni, hogy a fizetős vatriációk is megjelenjenek, és kártyával ki tudjam fizetni?
2015. aug. 25. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Most szenvedtem ezzel én is. Rájöttem :-)

A személyes adatok módosításánál kell kitölteni a címet, anyja nevét, saját nevet, születési adatokat. Utána megjelennek a fizetés lehetőségek is.

2015. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!