Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kaposvár melletti faluban...

Kaposvár melletti faluban belterületi telek egy nagyon képletes összegért (gyakorlatilag ingyen) érdekelne valakit?

Figyelt kérdés
Másik megyében élek, nincs szükségem rá, és szeretnék megszabadulni tőle. Gondoltam itt is megpróbálkozok... :)

2015. aug. 31. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

tök jó, nekem is kellene igaz hogy jó mesze lakok,


semmi nincs rajta?

2015. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Valaha állt rajta egy ház, de az bontásra ítélt lett, így már nincs ott, gyakorlatilag építési telek. Nincs elhanyagolva, be van vetve, bármikor lehetne rajta építkezni újra.
2015. aug. 31. 14:33
 3/5 anonim válasza:
Melyik faluról lenne szó?
2015. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
engem lehet erdekelne, persze attol fugg, pontosan hol es mekkora? (es persze hogy mennyi az annyi :) )
2015. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Minden kedves érdeklődőnek válaszolok, válaszoltam privátban, nézzétek meg az üzeneteiteket. :)


Köszi!!

2015. nov. 10. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!