Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kőbányán élők! Mi a véleményet...

Kőbányán élők! Mi a véleményetek a kerületről? Milyen a közlekedés és a közbiztonság? Élhető a kerület mostanság? Mennyire érdemes lakást vásárolni arrafelé és a kerület mely részeit érdemes kerülni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 16:51
 1/8 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Én itt nőttem fel de Újhegyi lakótelep, majd vissza is költöztem. Közlekedés jó a 85-ös busz a KÖKI és Örs között megy, meg egyéb járatok több irányba. Bevásárlás is jó, INTERSPAR, KÖKI-Tesco, Penny, Jysk, Match. Pénteken termelői piac , nyamm. Újítják fel nagyon sorba.. szépül. Közbiztonságra én is hallom a panaszokat de velem soha semmi sem volt még. Max gondolom ha éjfél után egy iszogató hangoskodó csapat jár valahol és valaki odamegy vagy én nem is tudom. Nagy ritkán hallok lentről civakodást de szerintem ennyit máshol is lehet. Lakásnál meg kell nézni a szokásos dolgok mellett mennyi a közös költség tartozás. Az újhegyi elég rendes környék, kertesben meg a reptérre vezető úti rész. Remélem nem sértek meg senkit, a Maglódi utat kb végig kerüld.
2015. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Újhegyi mellett még, telep szélén uszoda, sport park, mellette tó parkkal, kutyafuttató, kutyaiskola. A KÖKI busszal (85, 68) 15p., az Örs 20p. Piac kettő, Egyik a Sibrik végén (vegyes paic) másik a KÖKI felé (zöldségpiac).
2015. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
sztem válassz már kerületet, sikerült a legrosszabbat kiválasztanod
2015. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Budapest egyik nagy kerülete a X. avagy Köbánya. Szoval kicsit konkretizald a helyszint. Mert ha mondjuk I. vagy V. kerületeket kérdezed arrol lehet véleményt mondani mert azok elég homogének. De Köbányán nagy különbségek vannak.
2015. szept. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kőbánya alsó környéke, Szent László tér, illetve a Harmat utca környéke konkrétan
2015. szept. 15. 05:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az éppen a városközpont, ott van a nagy buszvégállomás. A közlekedés kifogástalan kb bármilyen irányban. A mellékutcák kicsit régiesek, de nem vészes. És egyáltalán nem olyan rossz környék, mint ahogy itt előttem írták.
2015. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
hát igen, itt olcsók a lakások, ami nem véletlen. Kétszer meggondolnám azért, ennél még egy közeli település is jobb lenne valahol Budapest mellett...
2015. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bzsuzsa90 válasza:
100%
Szia, nem tudom aktuális-e még a kérdés. Én is itt élek Kőbányán, az Újhegyi lakótelepen és én bizony el nem költöznék innen. Maximum ide a Mádi utca részére a kertes övezetbe. Van itt minden, a kedvencem a Sportliget, 5 perc sétával. Itt van a Mélytó. Rengeteg bolt, szuper közlekedés ahhoz képest hogy külkerület (5 perc busszal Köki, 25 perc Örs). Harmat utca szerintem még okés, viszont Állomás utca és Szent László tér nekem már nem. Én oda nem mennék, de ez csak az én véleményem. Rendszeresen járok arra, mert ott van a buszpályaudvar illetve a Kőrösi Csoma sétány (elég sok bolttal, ez nem gond), viszont az épületek nincsenek felújítva, olyan nincs pénz itt semmire érzést kelti a környék és én egyedül lehet félnék lemenni már sötétedés után arrafelé. Mondjuk én tényleg elfogult vagyok (agglomerációban nőttem fel, kertesben és mégsem költöznék már el innen) a kerület ezen részével ahol élek.
2016. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!