Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan alakíthatnám ki a...

Keresek93 kérdése:

Hogyan alakíthatnám ki a saját házamat?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a kérdésem lenne hogy hogy tudnám azt meg oldani hogy saját házam legyen 22 éves vagyok dolgozó férfi 150000 ft a havi fizetésem a párommal élek egyutú egy albérletbe havi 45000 ft ért + rezsi és azon gondolkozom hogy el kéne kezdenem valami saját kis kuckót ki alakítani magamnak a barátnőmnek és majd a lehendö gyermekemnek véleményeket szeretnék hallani vagy esetleg tapasztalatokat hogy inkább ház építés vagy kész ingatlan vétel és hogy egyáltalán ehhez hogy teremtsem meg a rá való anyagi összeget hol kezdjem kérek mindenkit komoly válaszadásra és segítségre!

2015. szept. 28. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
MENJ DOLGOZNI KÜLFÖLDRE!
2015. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy a párodnak mennyi a jövedelme.

Van megtakarított pénzetek?


Én kötnék Lakástakarékpénztári szerződést, amit leghamarabb 4 év múlva tudsz felhasználni 30 %-os állami támogatással. Ha mindkettőtök nevére tudtok kötni, annál jobb, bár tudom, élni is kell valamiből.


A 4 év letelte után erre vehetsz fel hitelt és egy használt lakással már bele lehet vágni. Szerintem.....


Itt kalkulálhatsz kedvedre: [link]

2015. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából már én is elgondolkoztam ezen szerkezet lakatos vagyok de nyelv tudásom egyenlő a nullával és ahogy számolgattam havonta kb 200 ezer ft tudnék félre rakni ha jó helyet is találok meg nagyon azt se tudom eldönteni Németország esetleg Ausztria vagy egyáltalán hol éri meg?
2015. szept. 28. 17:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Párom havonta 50 ezer ft tud haza hozni takarító ként dolgozik! De neki is van persze szakmája élelmiszer és vegyi áru eladó
2015. szept. 28. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Svédországban melózik egy volt kollégám,burkoló a srác havi 700000-at azaz hétszázat keres. Legálisan! Abból kb.: 300-at rak félre számlára.
2015. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%

Ilyen intelligenciával (fogalmazás, helyesírás) Ausztriában olyan 1000 euróra számíthatsz (közönséges gyári munka). Ebből egy egy szobás garzonra, benzinre, rezsire, élelmiszerre elmegy rögtön 7-800 euró.


A hülyék külföldön sem gazdagodnak meg, ahhoz érteni is kellene valamihez.

2015. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Ne bántsd már hatoska, nem a nyelvtudományi intézetbe pályázik főmunkatársnak, hanem szerkezetlakatos! És rendes, dolgos, és szeretne előrejutni.

És 22 évesen már azt írja magáról, hogy FÉRFI.

És az!

Nekem a helyesírási hibáival együtt is nagyon szimpatikus, ismeretlenül is.


Szóval kedves öcsémuram, vagy belekontárkodsz a nyelvtanulásba, és külföldi munka rokon vagy jóismerős által intézve. Vagy lakástakarék, és sokkal lassabb előrejutás. És persze az Önkormányzatnál megkérdezni, hogy családalapításkor első lakáshoz jutásnál mennyi CSOK-ot kaphatnátok, illetve van-e más speciális helyi segítség első lakáshoz jutáshoz.

2015. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeteket sok hasznos tanácsot kaptam remélem sikerülni fog előre lépni sok igényem nincs csak egy kis szerető család ház és egy autó!És az a helyzet ha most nem kezdem el gondolkodni rajta mi legyen sajnos magyar határokon belül nem is tudom meg valósítani később ha sokat várok!
2015. szept. 29. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!