Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik megyében érdemes házat...

Melyik megyében érdemes házat venni?

Figyelt kérdés

Szolnoki vagyok,de nem szeretnék tovább itt élni,mert szinte sehol nem találok rendes munkát( csak gyárak vannak szinte,ahol havi 80.000 ft fizu van az meg semmire nem elég) + nem igazán szeretem Szolnokot.

Szóval..szerintetek melyik megye a legjobb sok szempontot figyelembe véve? Hol lenne érdemes házat venni? Lehet város,de város melleti falú is érdekelne,ahol normálisak az emberek és van azért sok minden.

Ti hol éltek?szeretek ott élni? És miért?


2015. nov. 8. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a munkalehetőség a fő szempont, akkor Budapest környéke. Ha esetleg szóba jöhet ausztriai munka, akkor a nyugati határ környéke. Szóba jöhet még esetleg Győr vagy Székesfehérvár, de Debrecen vagy Szeged is. Attól függ, mi a mesterséged.
2015. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vas megyet ajanlanam, én ott fogok hazat építeni jövőre, Budapestről költözünk oda egy kis faluba a határ es Szombathely mellé. De szerintem Győr-Sopron is jó lehet. Minden attól függ mennyi pénzed van 😉
2015. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyugati határ menti megyékbe gondolkozz.
2015. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tatabányai vagyok, aki itt azt mondja hogy nem talál munkát az hazudik! Ugrálni lehet munkahelyről munkahelyre, ezt most komolyan "mondom"!
2015. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!