Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tatabánya, Gál István lktelep?

Tatabánya, Gál István lktelep?

Figyelt kérdés
Szerintetek a város többi reszeihez képest rangsorban mennyire elfogadhatóbb ez a városrész? Tömegközlekedés, intézmények, közbiztonság... Költözés miatt érdekel.

2015. nov. 11. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik részére költözöl. Nekem annyira nem jön be, de kinek mi tetszik. :)

Tömegközlekedés elég jó, sűrűn járnak a buszok arra is. A közbiztonság szerintem átlagos, de Kertvárosnál biztos jobb. :D Iskola, vásárlási lehetőség van. Engem az zavarna, hogy nagyon messze van a belváros, a vasútállomás vagy buszvég, a pláza esetleg.

2015. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A közbizt. számít leginkább /etnikum/, és inkább ltelep, mint kertes ház. Aztán hogy melyik területe, része, az majd attól is függ, hol találunk eladó ingatlant. Utcaképeket szokom nézegetni, és a városi oldalakat Köszönöm a válaszodat!
2015. nov. 16. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond a lakóteleppel, de a 10 emeleteseket kerüld! Infrastruktúra szempontjából sztem a legjobb: van vasútállomás (személyvonatok megállnak), közel a kormányhivatal, mellette az átszállócentrum (helyi buszok), bölcsőde,óvodák, iskolák, orvosi rendelők, gyógyszertárak, posta... minden van. És a legtöbb bolt egy helyen a lakótelep közelében (Aldi, Lidl, Spar, Müller, Penny). A központ sincs messze. Ráadásul a plázán kívül már nem sok oka vannak az embernek a központba mennie.
2015. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!