Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hajdúnánás vagy Hajdúböszörmén...

Hajdúnánás vagy Hajdúböszörmény? Szerintetek melyik városba érdemesebb költözni és miért?

Figyelt kérdés

A családdal szeretnénk elköltözni, de nem tudtunk még megyegyezni, hogy melyik városba menjünk.

Ők Hajdúböszörménybe szeretnének költözni, mert onnan közel van Debrecen és hogy ott elvileg jobban találnának munkát. Én inkább Hajdúnánásra mennék. Kisebb város ugyan, de nekem sokkal jobban tetszik és amúgy is böszörményben tanulok és nem nagyon szeretem azt a helyet. A bejárással nem lenne problémám, mert szeretek buszozni, szóval az nekem nem probléma, hogy ingáznom kell. Most is azt teszem.

Szerintetek melyik a jobb hely, hova érdemesebb költözni?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. nov. 28. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő dolog. Azt írod, jobban tetszik Nánás s nem gond, hogy messzebb van Debrecentől... A te álláspontod elég világos így.

Nánást nem ismerem, én Böszörményben laktam 25 évig, sosem szerettem. Attól még más szeretheti, persze. 9 évig jártam be Debrecenbe (nekem jól jött a közelség :) így is nehezen keltem reggel), volt nánási osztálytársam, őt sem zavarta az ingázás.

Sajna többet nem tudok segíteni. De ez tényleg emberfüggő. Van, aki a nagyobb és megyeszékhelyhez közelebbi városokat szereti, van, aki a kisebbeket s a hangulat is más. Ki a nyüzsgésért van oda, ki a nyugalomért...

2015. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én Hajdúnánáson laktam.NAGYON SZUPER HELY.ERRŐL ENNYIT.szerintem a külvárosban nézz lakást ott szebb
2016. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan szuper kései válasz, de Nánás tök jó város, kb fénypont a piszokban, úgy értve itt mindig minden fejlődik, olyan mintha mindenre lenne pénz. Gyönyörű szép modern gyógyfürdő van, most épült fel egy vadonat új hotel, új modern hatalmas rendőrség épül, az orvosi rendelőt és az összes általános iskolát modernizálták felújították, a könyvtárat is rendbe rakták. A főtér szép gondozott. Kisebbségi elenyésző, Minden környező városba gyakran indulnak buszok. Szóval egy egész szuper város. Nem volt rossz itt felnőni, bár ettől függetlenül én már hamarosan elmegyek, mert komoly munka erre nincs. Mérnök vagyok itt nem igazán van ilyesmire igény.
2016. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!