Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Most érdemes lakást, házat...

Most érdemes lakást, házat venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Kicsit megijedtem amikor a baráti társaságommal beszélgettünk mivel nekem nagy vágyam Budapest és oda szeretnék majd költözni és beszélgettünk az árakról és oda jutottunk ki,hogy már az árak nem fognak lentebb menni csak fentebb 2016-ban ! Szerintetek érdemes most vásárolni ? Mi a véleményetek tényleg csak fentebb fognak szökni az árak?

2015. dec. 11. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Egy évvel ezelőtt kellett volna. Én tavasszal vettem, már akkor is túl volt árazva minden, és nem lett jobb a helyzet.
2015. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesten vetted????? Hiába 2 évvel ezelőtt nekivágtam 3 szakma után érettséginek is és nem lett volna így jó !
2015. dec. 11. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Én várnék vele, mert ha lecsökkentik az új lakások áfájának mértékét, az a régi lakások árát is befolyásolni fogja szerintem.
2015. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá most pénzed és találsz jó lakást, akkor érdemes. Jelentős csökkenés nem nagyon várható.
2015. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!