Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy adjam el gyorsan jó...

Hogy adjam el gyorsan jó helyen lévő budapesti panellakásom?

Figyelt kérdés
Az ismert nagyobb ingatlan hirdető portálokon meghirdettem,De minden esélyt meg szeretnék adni, mert nagyon sürgős lenne.

#panellakás #ingatlan #lakás #Óbuda #III. kerület #eladó panellakás #kétszobás lakás
2015. dec. 15. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Ha tényleg jó helyen van, és nem elszállt árt teszel be, az ingatlanügynököknek hordában kellene hívniuk téged. Ők állandóan figyelik ezeket az oldalakat, és ha akarod, ha nem hívnak. Ne utasítsd el őket azonnal, mert sokkal nagyobb az esélye, hogy hamar találnak neked vevőt.

A hirdetésnél figyelj, hogy az adatokat jól add meg, legyen a lakásról több jó minőségű fotó. Ha hívnak, próbálj meg elérhető lenni és ha jönnek megnézni, azt se utasítsd el.

Szerintem a jelen helyzetben baromi gyorsan lesz vevő, főleg ha 1.5 szobás a lakás.

2015. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó helyen, van korrekt áron, és hívnak az ingatlanosak hordában! :) Én is hirdetem, vannak is érdeklődők, csak az a gond, hogy nagyon sürgős lenne.
2015. dec. 15. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Egy módon tudod csak sürgősen eladni, jelentősen engedsz az árból. Tuti, hogy gyorsan megveszik.

Tedd mérlegre, hogy neked mennyi engedmény éri meg a gyors eladás érdekében.

2015. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj egy kicsit ár alá. És ha konkrét érdeklődő van, akkor jelezd, hogy sokan érdeklődnek a lakás miatt. Tégy egy kis nyomást a vevőkre, hogy meggyorsítsd a dolgokat.
2015. dec. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!